• Dorośli: 1
  • Dzieci: 0
Liczba dorosłych

-

+

Liczba dzieci

-

+

Jedzenie

Na dobry początek dnia zapraszamy na nieśpieszne śniadania w formie szwedzkiego stołu, które serwujemy w godzinach od 9:00 do 10:30 w naszej jadalni. W sezonie letnim można je zjeść na tarasie, w cieniu starej czereśni.

W jadalni do Państwa dyspozycji znajdują się czajniki, kawa i herbata. Można też korzystać z mini aneksu kuchennego, gdzie znajdziecie Państwo naczynia, lodówkę, mikrofalówkę oraz małą płytę grzewczą. Będziemy bardzo wdzięczni za zachowanie porządku w częściach wspólnych.


Każdego dnia przygotowujemy dla naszych Gości dwa dania na ciepło – jajecznicę na maśle oraz kiełbaski i parówki. Przynajmniej raz podczas pobytu znajdziecie Państwo na stole tak kochane przez dzieci naleśniki czy placuszki. Na specjalne życzenie możemy również przygotować owsiankę, jaglankę czy ryż na mleku.

Dodatkowo codziennie na naszych Gości czeka wybór przekąsek na zimno: wędliny, sery, sałata czy zestaw warzyw.

Uwielbiamy kuchnię wegetariańską, dlatego możemy przygotować również potrawy bezmięsne. W celu zamówienia prosimy o kontakt przed przyjazdem. Nie prowadzimy kuchni bezglutenowej, bez laktozy ani innych diet.

Dokładamy wszelkich starań, aby posiłki, które przygotowujemy dla Państwa były zdrowe i ze świeżych składników. Rozumiemy, że dla wielu naszych Gości ważna jest kuchnia oparta na lokalnych produktach. Tam gdzie jest to możliwe, wychodzimy tym oczekiwaniom naprzeciw - kupujemy jajka i warzywa od zaprzyjaźnionych gospodarzy czy miody z pobliskich pasiek, jednak duża część produktów pochodzi również ze zwykłych sklepów, w tym z popularnych sieciówek.