• Dorośli: 1
  • Dzieci: 0
Liczba dorosłych

-

+

Liczba dzieci

-

+

O nas

W 2004 roku spełniło się nasze ogromne marzenie. Kupiliśmy podupadłe gospodarstwo w sąsiedztwie rezerwatu „Dolina Pięciu Jezior”, niedaleko Połczyna Zdroju. Odrestaurowaliśmy XIX wieczny dom, łącząc stare z nowym, wygodę z szacunkiem dla tradycji. Przenieśliśmy się do niego na stałe.

Szybko okazało się, że urok naszego domu działa mocno na naszych przyjaciół i znajomych. Tak zrodził się pomysł, by naszą rodzinną gościnność rozwinąć w agroturystykę. Kameralną, przytulną, przyjazną rodzicom z małymi dziećmi. Pierwszych Gości przyjęliśmy latem w 2012 roku.

Nazwa „Lecą Żurawie” nawiązuje do przyrodniczego położenia naszego domu (w pobliżu znajdują się siedliska tych wspaniałych ptaków), ale także do pasji wschodoznawczej i fascynacji klasyką kina.

Kim jesteśmy? Rodziną trochę we włoskim stylu. Głośną, wesołą i bardzo aktywną towarzysko. Bożena łączy niezwykły smak i elegancję z niewymuszonym luzem pani domu. Andrzej, geograf z wykształcenia, bywa podróżnikiem, fotografem i autorem przewodników turystycznych. Marta natomiast jest architektem wnętrz i prowadzi studio projektowe RoRO - zaprojektowała pokoje siedliska tak, by zapewnić wszelkie wygody. Prywatnie żona Krzysztofa, mama Leona i Zosi.